FAQ

Zde naleznete nejčastější dotazy týkající se fungování naší služby boxforqueen.cz. V případě dalších dotazů, které zde nenaleznete, nás neváhejte kontaktovat na info@boxforqueen.cz.

Co v boxu/balíčku dostanu?

V balíčku dostanete několik stylových doplňků pro ženy. Ve vybraných měsících Vám představíme zajímavé výrobky a značky, které budou vždy tématicky zaměřeny. Obsah boxu je tajemstvím. Pravidelně však budete v boxu nacházet stylové ponožky naší výroby, dámskou kosmetiku a další doplňky od českých designerů a výrobců.

Dostanu stejnou věc v jiném boxu?

Ne. Každý box bude jiný a specifický. Můžete například dostat jeden měsíc stylové ponožky. Další měsíc je však dostanete v jiných barvách.

Jak funguje objednání boxu?

Balíček na daný měsíc objednáváte s měsíčním předstihem. Znamená to tedy, že od 1. do posledního dne v měsíci máte možnost objednat box, který k Vám dorazí do 15. dne následujícího měsíce. Již představené boxy z minulých měsíců zasíláme po Vašem objednání ihned.

Jaká je cena boxu a jak je to s poštovným?

Cena boxu je 790 Kč včetně DPH za menší a 1 190 Kč včetně DPH za větší balíček. Náklady na dopravu boxu k Vám si hradíte sami.

Kdo doručí můj box?

Na výběr máte 3 možnosti. Buď zvolíte doručení Českou poštou, pomocí služby Zásilkovna.cz a nebo osobně v Brně a Olomouci. Balíček v případě České pošty bude zasílán jako doporučený balík. To znamená, že přijde na Vaši adresu a v případě, že Vás Česká pošta doma nezastihne, odloží Váš balíček na poštu, kde si ho budete moci poté osobně vyzvednout. V případě Zásilkovny si budete moci balíček vyzvednout na Vámi zvoleném místě, kterých je po celé republice spousta.

Jak funguje platba na Vašem webu?

Můžete zaplatit online přes platební bránu, převodem a nebo využijete možnost platby pomocí dobírky respektive hotovosti v případě osobního odběru.

Zasíláte i do zahraničí?

Ano. Pokud máte zájem zaslat balíček do zahraničí, tak nás prosím kontakujte na info@boxforqueen.cz nebo na našem Facebooku a osobně se domluvíme.

Můžu vrátit například jednu věc z boxu?

Bohužel ne. Box se prodává jako celek a výměna jednoho výrobku tedy není možná.

Co když dostanu něco, co je poškozené nebo rozbité?

V tom případě nás kontaktujte na info@boxforqueen.cz a vše napravíme.

Proč si mohu box objednat pouze od 18 let? A proč musím při převzetí předložit doklad totožnosti?

Je možné, že se v boxu objeví čas od času degustační vzorek alkoholu. Jak víte, prodej alkoholu osobám mladším 18 let je zakázán. Proto prosím akceptujte tento postup, abychom se vyhnuli případným komplikacím.

A co mimosoudní vyrovnání?

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz.

A co EET - elektronická evidence tržeb?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.